Ierīces

Body star

Depo taukaudu noārdīšana un iznīcināšana medicīnā un kosmetoloģijā ir pazīstama kā lipolīze – maiga strāva ķermeņa korekcijai. Katrai veselai šūnai ir normāls elektriskais potenciāls, un tā kā ir dažādi koncentrācijas joni, kas pārsvarā koncentrējas šūnas iekšpusē un ārpusē, elektrība spēj veikt jonu apmaiņu starp šūnas iekšpusi un starpšūnu telpu. Pateicoties šūnas elektriskā potenciāla maiņai, šūnas membrāna uz īsu laiku kļūst caurlaidīga. Tādēļ palielinās šūnu metabolisms un tiek paaugstināta fermenta- lipāzes- metabolisma aktivitāte, kas uzlabo lipometabolismu šūnās. Tajā pašā laikā šajā rajonā tiek pastiprināta cirkulācija, lai daudz ātrāk aiztransportētu vielmaiņas galaproduktus.

Lipolīzes programmas iedarbība:

• stimulē asinsriti un limfas atteci, kam ir efekts uz kapilāriem, stimulējot nervus un asinsvadu sieniņas;

• paaugstina adipocītu (tauku šūnas) membrānu caurlaidību un samazina to izmērus;

• hidrolizē (drenē) ādu, īpaši celulīta gadījumā, kur ir novērojama tendence audos uzkrāties šķidrumam;

• tonizē (nostiprina) audus, ko izraisa ritmiska miofibrillu (muskuļaudi) saraušanās.

Mēs iesakām Lipolīzes procedūru veikt vairāku sesiju veidā – divas reizes nedeļā, kopā 7- 12 reizes.

Isotone programma, kuras rezultātā Jūsu krūšu, vēdera vai sēžas zonas āda tiek ilgstoši nostiprināta.

Polišeipa programma sevī iekļauj dažādu strāvu pielietošanu, kas nodrošina saistaudu reģenerāciju un tvirtumu. Dažādo strāvu veidi nodrošina jonu apmaiņu ādā, taukaudos un muskuļos tās augstākajā pakāpē, apgādājot tos ar adekvātu skābekļa un barības vielu daudzumu. Šādi apstākļi ir ideāli audu reģenerācijai.


Limfodrenāžas zābaki

Masāža ar mainīgu gaisa spiedienu, kā rezultātā uzlabojas asinsrite un limfas plūsma. Šī procedūra palīdz ārstēt celulītu, novērst dažādas izcelsmes tūskas, likvidēt venozās atteces traucējumus. Ļoti efektīva procedūra pie „smagu„ un pietūkušu kāju problēmas.

Tā ir viena no pamatprocedūrām figūras korekcijai un cīņai ar celulītu, kas aktivizē vielmaiņu ādas taukšūnās. Limfodrenāža mazina nogurumu, veicina muskuļu atslābināšanos, palielina ādas elastību, uzlabo sejas krāsu, novērš dažādas izcelsmes tūskas, veicina grumbu izlīdzināšanu. Masāža ar mainīgu gaisa spiedienu ne vien patīkami relaksē, bet arī uzlabo asinsriti un limfas plūsmu, kā arī palīdz izvadīt no organisma kaitīgos vielmaiņas galaproduktus – toksīnus

Kā tas notiek?

Vispirms klienta problemātiskās zonas iesmērē ar sildošu krēmu, ietin plēvēs(speciālās, tomēr līdzīgās pārtikas plēvēm) un tad uzvelk kājās tādus tā kā lielus, īpaša materiāla zābakus, arī vēders tiek „iesaiņots” šī paša materiāla „kūniņā” (manšetē). Manšetes ar speciālām spiediena caurulītēm ar savienotas ar SLIDE STYLER aparātu. Šī aparāta motors producē saspiestu gaisu, spiediens automātiski un vienmērīgi tie iespiests manšetēs, veidojot maigus, ritmiskus spiediena viļņus. Tie sākas no pirkstgaliem vai potītēm un dažu sekunžu laikā uzslīd līdz augšstilbiem, sēžamvietas, gurniem, tad spiediens automātiski no visām manšetēm izzūd un sākas nākamā spiediena fāze. Spiediena daudzumu un uzpildīšanas ātrumu ir iespējams regulēt individuāli katram klientam; pat jau pēc pirmās procedūras rezultāti ir acīm redzami, jūtami un izmērāmi!

Celulīta ārstēšanai nepieciešamas 10 – 15 procedūras, tas atkarīgs no celulīta pakāpes. To var darīt pat 3x nedēļā. Vēdera manšete veicina strauju apkārtmēra samazināšanos. Šī masāža, līdzīgi kā visa ķermeņa drenāža, ir ļoti relaksējoša un patīkama.

Limfodrenāžas indikācijas:

celulīta ārstēšana

pie vājiem augšstilbu, gurnu, sēžamvietas, vēdera un augšdelmu saistaudiem

pēc grūtniecības vēdera nostiprināšanai

kā kombinējoša terapija pie citām metodēm.

Limfodrenāžas rezultāti:

Samazināsies augšstilbu, gurnu, sēžamvietas, vēdera un augšdelmu apkārtmēri, uzlabosies un kļūst gludāka āda.

Arī grūtnieces var iet uz limfodrenāžas procedūrām. Tādos gadījumos tiek uzvilkti tiek masēti tikai augšstilbi. Tas ne tikai pasargā sievietes no striju rašanās un ārstē celulītu, bet atbrīvo no tūskas, kas grūtniecēm ir bieži sastopama parādība.

Divus mēnešus pēc bērniņa piedzimšanas sieviete var apmeklēt limfodrenāžas procedūru, rezultāts – vēdera formas ātrāka atgūšana, būs acīm redzama.


Ultraskaņa

Ultraskaņa ir termins, kas asociējas ar mūsdienīgu dzīves stilu.

"Weyergans high Care Cosmetics" Sono Styler salonos ar ultraskaņu nav ieviests tikai kā jauns termins, bet gan kā jauna ārstēšanas metode. "Sono styler" kombinē novājēšanas , ādas formēšanas un tonizēšanas procedūras.

Kas ir ultraskaņa?

Ultraskaņa- tie ir skaņas viļņi, kurus nevar sadzirdēt cilvēka auss. Šie skaņas viļņi robežās virs 20.000 vibrācijām sekundē (Hz). Ultraskaņa tiek producēta ar aparatūras palīdzību. Jau daudzus gadus tā tiek veiksmīgi izmantota medicīnā kā diagnostikā, tā arī terapijā.

Kādi ir ultraskaņas efekti?

1) termālais (siltuma sajūta)

2) mehāniskais kā mikromasāža (vibrācija)

3) bioloģiskais kā fizioloģiskie procesi:

   a) asinsvadu dilatācija (paaugstinās skābekļa piegāde šūnām),

   b) hiperēmija (uzlabojas asincirkulācija),

   c) uzlabojas membrānu caurlaidība,

   d) uzlabojas limfas attece,

   e) izmainās audu pH sārmainā virzienā,

   f) savilktas muskulatūras atslābināšana,

   g) sāpju remdināšana,

   h) iekaisuma samazināšana.


Vakuummasāža

Vakuuma spēks ar dziļu iedarbību. Daudzpusīga un iedarbīga ierīce, bez kuras nedrīkstētu iztikt nevienā skaistumkopšanas centrā. Pasaulē atzītā un gadiem pielietotā vakuuma tehnika ir pārdzimusi jaunā WEYERGANS radītā iekārtā, kur tā kombinējas ar masāžu.

Ar viegli piesūcošās masāžas palīdzību tiek pamatīgi ierosināta limfas attece, paaugstināta tauku vielmaiņa šūnās un veikta saistaudu nostiprināšana, iedarbinot šūnas enzimātiskās sistēmas. Pamatojoties uz augstākminētajiem procesiem, arī SPM Vacu-Press pieder pie viena no trim celulīta apkarošanas stūrakmeņiem.

Taču, neskaitot celulīta ierobežošanu, šī iekārta pielietojama arī gadījumos, ja vēlaties padarīt maigāku elkoņu ādu, kā arī nostiprināt ādu uz augšdelmu ārējām, iekšējām virsmām.

Kas varētu šķist īpaši interesants dāmām: vakuummasāža palīdz atbrīvoties no tauku depo tipiskajās problēmzonās: ap vidukli, uz augšstilbiem, ap augšdelmiem, kā arī samazina dubultzodu. Tauku depo mazināšana tiek realizēta palielinot skābekļa caurplūdi šūnā, kas savukārt veicina tauku iesaistīšanos metabolisma un tātad – to pilnīgu pazušanu. Vakuums savukārt iesaistās limfas plūsmas pastiprināšanā, kas palīdz aiztransportēt radušās šlakvielas


Ietīšana

Kanēļa krēms ir paredzēts speciālai lietošanai Weyergans High care Diferencētā celulīta terapijā (DCT). Kanēļa krēmā ietvertās sastāvdaļas- īves ekstrakts, kanēļa, ingvera, lazdas riekstu eļļas, vitamīns E. Ietīšana rada pozitīvu spiedienu audos. Ekstrakti un eļļas, ko satur kanēļa krēms, ir labi pazīstami ar savām attīrošajām īpašībām.

Ķermeņa aptīšanas metode ir transporta veids caur limfvadiem, kur vielmaiņas galaprodukti izdalās caur filtrējošiem orgāniem. Šūnā tiek uzlabota vielmaiņa, kā rezultātā āda kļūst gluda, izlīdzinās reljefs, samazinās ķermeņa apkārtmērs.