Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /var/www/clients/client36/web62/web/system/codeigniter/Common.php on line 130

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /var/www/clients/client36/web62/web/system/codeigniter/Common.php on line 136

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /var/www/clients/client36/web62/web/system/libraries/Loader.php on line 255

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /var/www/clients/client36/web62/web/system/database/DB.php on line 133
Pēdu masāža - Skaistuma Fabrika

Pēdu masāža

Tā ir ļoti viegla un estētiska kāju pēdu masāža, kas iekļauj sevī secīgas iedarbības uz dažādām refleksogena zonām.

Refleksoloģija ir labs līdzeklis spriedzes mazināšanai un pašsajūtas uzlabošanai. Tās galvenā darbības zona ir pēdas, kas atspoguļo cilvēka ķermeni un tajā esošos orgānus. Pēdās atrodas daudz tā saukto refleksogēno punktu, kas ir saistīti ar noteiktiem orgāniem, dziedzeriem un audiem.

Ietekmējot šos punktus, var panākt organisma funkciju uzlabošanos. Šādi tiek stimulētas organisma dabiskās aizsargspējas, un organisms slimību uzveic pats.

Pastāstīt par masāžu ir tik pat grūti, kā par muzikālo kompozīciju, tā jāizmēģina.

Kāju pēdu Taizemes masāža ir tehnika ar 3000-gadu vēsturi, kas parādījās Ķīnā, un tika pārnesta ar mūkiem uz Taizemi, kur arī tika bagātināta ar indiešu refleksoterapijas metodēm un pilnveidota.

Uz pēdām atrodas punkti – visu orgānu projekcijas, un iedarbojoties uz tiem, mēs mierīgi un efektīvi iedarbojamies uz visu organismu.

Iedarbojoties uz enerģētiskajām līnijām un akupunktūras punktiem, labvēlīgi regulē visas iekšējo orgānu funkcijas. Rada organismā harmonisku stāvokli un dzīvības spēku intensīvu pieplūdumu. Tiek panākta absolūta atslābināšanās un pārsteidzoša iekšējā komforta sajūta.

Masāža tiek veikta ar roku pirkstiem un koka nūjiņu, pielietojot speciālus krēmus un eļļas. Masāžas rezultātā klients pilnīgi atslābinās un izjūt iekšēju komfortu, visu iekšēju orgānu funkciju regulāciju.

Masāža nepieciešama visiem – pieaugušajiem, bērniem, pusmūža cilvēkiem (ja nav blakus parādību). Pirmām kārtām tā vajadzīga veseliem cilvēkiem, lai uzturētu labu pašsajūtu, kā arī dažādu slimību profilaksei.