Ķermeņa kopšanas procedūras

Skaistuma fabrika piedāvā ķermeņa kopšanas procedūras izmantojot «Weyergans High Care» kosmētiku un ierīces.

Limfodrenāža jeb gaisa zābaki

Masāža ar mainīgu gaisa spiedienu, kā rezultātā uzlabojas asinsrite un limfas plūsma. Šī procedūra palīdz ārstēt celulītu, novērst dažādas izcelsmes tūskas, likvidēt venozās atteces traucējumus. Ļoti efektīva procedūra smagu un pietūkušu kāju problēmu risināšanā.

Vakuummasāža ar aparātu «SPM Vacu Press»

Izmanto pretcelulīta terapijā, muskulatūras relaksācijai osteohondrozes, miozīta gadījumā. Lieliski rezultāti – šuvju ārstēšanā pēc operācijām, tūsku likvidēšanā pēc plastiskām operācijām, kā arī pēc liposakcijas. Vakuummasāžu izmanto arī ortopēdijā posttraumatisko sindromu, muskuļu un saišu traumu ārstēšanā.

Procedūras ar ultraskaņas aparātu «Sono Styler»

Procedūras ar ultraskaņas aparātu «Sono Styler», kas nostiprina saistaudus un samazina iekaisuma procesus. Izmanto striju ārstēšanai, celulīta skartajām ķermeņa daļām. Ar ultraskaņas palīdzību ievada ādā ārstnieciski kosmētiskos līdzekļus. Labi rezultāti – neirītu un radikulītu ārstēšanā, audu reģenerācijā pēc operācijām – rētaudu mīkstināšanā.

Lipolīze, izotons, polišeips

Procedūras ar aparātu «Bodystar», kas ar elektrisko impulsu kombināciju palīdzību aktivizē fermentu lipāzi, kas šķeļ taukaudus. Elektriskā lipolīze ir vienīgā medicīnā atzītā tauku depo likvidēšanas metode. Aparāts arī nostiprina saistaudus un pilda miostimulācijas funkcijas.

Procedūras ilgums: 25 min. (viena programma)

Ķermeņa ietīšana ar «Weyergans High Care» kosmētiku

Procedūras rezultātā uzlabojas ādas barošana, āda kļūst elastīgāka, stingrāka un gludāka. Tiek arī samazināti problēmzonu apkārtmēri. Ļoti efektīva kombinācijā ar gaisa zābaku procedūru.

Procedūras ilgums: 60 min.

Procedūra sēžas un vidukļa rajonam

Ar vakuuma masāžu, ultraskaņas un ietīšanas metodi, izmantojot «Weyergans High Care» kosmētiku, tiek samazināts apjoms, uzlabojas vielmaiņa ādā, āda kļūst elastīgāka, tiek izvadīti toksīni no taukaudu šūnām. Procedūru kompleksa izmantošanas rezultātā tiek likvidētas celulīta pazīmes.

 Produkti lietošanai mājas apstākļos

Organisma attīrošā, vispārspēcinošā tēja «Styler Tea». Pagatavošana: 1 tējkaroti tējas jāaplej ar 1 litru vāroša ūdens un jāļauj ievilkties. Jādzer dienas pirmajā pusē, jo tējai piemīt ķermeņa attīrošs efekts. Ieteicams lietot katru dienu.