Par Mums

Uzmanību! Mūsu jaunā adrese: Stirnu iela 8, Rīga, VC Valeo

Ķermeņa un sejas estētikas kabinets Skaistuma fabrika strādā kopš 2008. gada. 2010. gadā esam ieguvuši Weyergans High - Care studijas statusu. Mēs strādājam izmantojot Weyergans High-Care piedāvātās procedūras, kas balstās uz kosmētikas un celulīta pētniecības jaunākajiem atklājumiem. Weyergans High-Care AG Diferencētā celulīta terapija visā pasaulē ir guvusi pārsteidzošus celulīta ārstēšanas rezultātus.

Mēs piedāvajam arī sejas kopšanas procedūras. “Nekādu kompromisu”- tāds ir High-Care moto, kad ir jālemj par kosmētisko produktu precīzo sastāvu, tīrību un kvalitāti. Jūs varat novērtēt rezultātus testējot produktu kvalitāti un efektivitāti – pasaulē tai nav līdzvērtīgas!

Vēl piedāvājam dažādus masāžas veidus: ārstniecisko, klasisko, pēdu masāžu, medus masāžu.

Skaistuma fabrikas speciālistes ir ar medicīnisko izglītību. Kvalifikāciju ķermeņa un sejas estētikas jomā ir apguvušas Weyergans firmas organizētajās apmācībās Latvijā un Vācijā. 

 

Natālija Cīrule - ergoterapeite, sertificēta masiere, ķermeņa un sejas estētikas speciāliste. Pabeigusi Weyergans organizētos kursus Latvijā.

Pie Natālijas variet pieteikties pa tālruni 27702969

 

 

 

 

 

 

 

 

Gunta RizgaGunta Rizga - Skaistuma Fabrikas vadītāja, sertificēta sejas estētiskās kopšanas un ķermeņa estētikas speciāliste. Praktiskais psihologs. Pabeigusi Weyergans organizētos kursus Latvijā un Vācijā, starptautiskais mācību centrs RIS.

Pie Guntas var pieteikties zvanot pa tālruni 29390111